Dzień dobry, Zapraszamy naszych uczniów do wypełnienia ankiety TUTAJ

Ankieta skierowana do uczniów Szkoły Podstawowej nr 137 im. prof. w. Zina w Krakowie, przeprowadzona w ramach szkolnego projektu zakupu książek do biblioteki.

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 2019/2020

9:40 - 11:40, 11:40 - 13:30

8:00 - 9:50, 11:40 - 13:25

Twoje dziecko zgubiło lub zniszczyło podręcznik?

Zniszczenie/zgubienie podręcznika

pdf08-09-2019[ Pobierz ]
Regulamin korzystania z darmowych podręczników.

Drodzy rodzice i uczniowie.

Otrzymujecie w tym roku szkolnym nowe podręczniki  - elementarz i podręcznik do nauki języka angielskiego. Podręczniki są finansowane z budżetu państwa - rodzice nie ponoszą kosztów związanych z jego zakupem. Darmowy podręcznik jest własnością szkoły i ma służyć trzem kolejnym rocznikom. Dziecko wypożycza go jak książkę z biblioteki a po roku nauki zwraca, by kolejni uczniowie mogli z niego korzystać.

Regulamin korzystania z darmowych podręczników.

1.Czytelnik zobowiązany jest do przechowywania podręczników  w okładce. Na bieżąco należy dokonywać drobnych napraw czy ewentualnej wymiany okładki.

2.Podręczniki należy szanować jako dobro wspólne.
Po darmowym podręczniku nie wolno rysować i pisać – nie będzie on pełnił formy ćwiczenia.

3. Podręczniki  należy chronić przed zniszczeniem i zgubieniem.

4.Wypożyczający powinien zwrócić uwagę na ich stan, a zauważone uszkodzenia niezwłocznie zgłosić bibliotekarzowi.

5.Jeśli podręcznik ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu, albo nie zostanie zwrócony, szkoła ma prawo zażądać od rodziców zwrotu jego wartości. Podręczniki, które nie nadają się do użytku będą wymieniane.

Bibliotekarze

1 września 2014