Rekrutacja do przedszkola 2019/2020

Rekrutacja do 1 klasy 2019/2020

Festyn Rodzinny 25. 05. 2019 r.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność Szkoły Podstawowej nr 137 im. prof. W. Zina w Krakowie na Festyn Rodzinny pod hasłem
"Na krakowską nutę". Jak co roku działać będzie kawiarenka i loteria fantowa, obędą się liczne konkursy i zawody sportowe, a do zabawy zagrzewać będzie wodzirej. Wspólne świętowanie  rozpoczynamy o godzinie 9.00, a zakończymy o godzinie 12.00.

Szczegółowe informacje przesyłać będziemy przez dziennik elektroniczny i zamieszczać na plakatach.

Postępowanie przy przekroczeniu poziomu stężeń pyłu PM 10
Postępowanie przy przekroczeniu poziomu stężeń pyłu PM 10
pdf05-10-2018[ Pobierz ]
Projekt Rozwój kompetencji kluczowych

Projekt pn. "Rozwijanie kompetencji kluczowych u dzieci i młodzieży...", "Rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych nauczycieli...", "Wyrównanie dysproporcji edukacyjnych uczniów (...) poprzez pomoc stypendialną"

Koordynator szkolny

Ewelina Majda email: biuro@fabrykapostepu.pl

790 40 50 57/ 791 342 140

Rekrutacji uczniów

Rekrutacja nauczycieli

Pomoc stypendialna

REGULAMIN PROJEKTU ,, Rozwijanie kompetencji kluczowych u dzieci i młodzieży " .

doc16-09-2018[ Pobierz ]
XVII Rajd Podgórski 2018 r.

XVII Rajd Podgórski

26 maja 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły w składzie: Przemek, Wiktor, Szymon, Przemek oraz Paweł z kl. V wzięli udział w XVII Rajdzie Podgórskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 26 w Krakowie, w którym wzięło udział 18 drużyn. Hasło przewodnie wędrówki po pięknym Podgórzu brzmiało: „Niepodległość zaczęła się właśnie tutaj”. Na początku odbyła się prezentacja faktów historycznych związanych z odzyskiwaniem niepodległości w Krakowie, następnie został nam przydzielony numer drużyny. Otrzymaliśmy numer 13, który okazał się dla nas szczęśliwy, ale o tym później. Pierwsze punkty można było uzyskać podczas quizu. Nasza drużyna otrzymała najwięcej punktów. Później chodziliśmy po stanowiskach rozlokowanych na terenie Podgórza. Byliśmy na Plantach Nowackiego, na Rynku Podgórskim, na Placu Niepodległości, na Starym Cmentarzu Podgórskim, na Placu Lasoty, koło Zajazdu pod św. Benedyktem, a na końcu w Szkole Podstawowej nr 26, gdzie znów uczniowie rozwiązywali test. Na każdym stanowisku dostawaliśmy zadania do wykonania, które były powiązane z odwiedzanymi miejscami. Przy ścieżkach, po których chodziliśmy były ukryte kody QR, które musieliśmy zeskanować by później skorzystać z informacji tam ukrytych w innym zadaniu. 9 czerwca ogłoszono wyniki i zgadnijcie jakie miejsce zajęliśmy. DRUUUUUGIE MIEJSCE !!! To kolejny duży sukces przedstawicieli naszej szkoły w tej imprezie, po tym jak w roku 2016 zdobyliśmy 1 miejsce, 21 czerwca zostaną uroczyście wręczone nagrody dla naszych uczniów w Szkole Podstawowej nr 26 w Krakowie.

Rozśpiewane przerwy. 3 Maja Rocznica Uchwalenia Konstytucji 2017/2018

"Rozśpiewana przerwa - Patriotyczne Śpiewanie". Śpiewaliśmy  na  przerwach. W ten sposób uczciliśmy  rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzieci w tym dniu przyszły do szkoły w stroju galowym
z kotylionami.