Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach od 11.15 do 17.00

W naszej świetlicy nie ma miejsca na nudę!

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w zajęciach organizowanych przez wychowawcę świetlicy. Panuje miła, radosna  atmosfera o czym świadczy fakt, że dzieci niechętnie opuszczają świetlicę. Oferujemy zróżnicowany program zajęć dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie, ponieważ organizujemy  zajęcia z myślą o zainteresowaniach dzieci.

W naszej świetlicy każdy może brać udział w:

• zabawach ruchowych, sportowych na sali gimnastycznej, boisku szkolnych w sezonie letnim, jak i zarówno w zimowym;
  • zajęciach dydaktycznych;
  • odrabianiu lekcji;
  • oglądaniu bajek, filmów przyrodniczych;
  • zajęciach rozwijających zmysł smaku, wzroku, słuchu i dotyku;
  • grach edukacyjnych;
  • zabawach integracyjnych;
  • zajęciach plastycznych;

Bierzemy udział w konkursach międzyszkolnych, jak również organizowanych w naszej szkole.

Serdecznie zapraszam do świetlicy szkolnej!

Wychowawca: Dorota Makówka